Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Ф3: Мік Шумахер продовжує переможну серію

Share

До успіхів Міка Шумахера в європейській Формулі 3 пора починати звикати: сьогодні син семиразового чемпіона світу виграв ще одну гонку на автодромі Red Bull Ring, помітно, зміцнивши лідерство у цій молодіжної серії. Його перевага над Деном Тиктумом зросла вже до 43 очок, оскільки британець не зміг дістатися до фінішу.

Для Шумахера-молодшого це вже п’ята перемога поспіль.

За кілька кіл до фінішу після аварії трьох машин, одним з учасників якої був і Тиктум, на трасу виїхав автомобіль безпеки, і гонка завершилася в цьому режимі.

Мік Шумахер: «Мені довелося стартувати з більш вологою боку траси, але я все-таки зміг утримати першу позицію. Потім я постарався збільшити відрив, і на кожному рестарті мені це вдавалося. Почасти мені пощастило, тому що суперники, які їхали позаду мене, боролися один з одним.

Шкода, що гонка фінішувала за автомобілем безпеки, але, звичайно, я радий перемозі».

Друге місце зайняв Маркус Армстронг, а третім фінішував російський гонщик Роберт Шварцман, учасник програми SMP Racing і слухач Гоночної академії Ferrari – для нього це п’ятий подіум поспіль. Після першої недільної гонки в Шпильберге в особистому заліку серії Роберт відстає від Ральфа Арона, поки що займає 5-е місце, лише на одне очко.

Сейфті-кар переривав хід гонки ще двічі: на самому початку зіткнулися машини Себастьяна Фернандеса і Кейвана Адреси, а на 14-му колі Джехан Дарувала, діючи з надмірною агресивністю, вибив з траси машину російського дебютанта чемпіонату Микити Троїцького.

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132002.html

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *