Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Ф3: Роберт Шварцман виграв фінальну гонку сезону

Share

Російський гонщик команди Prema Роберт Шварцман здобув впевнену перемогу в Хоккенхаймі у фінальній гонці європейської Формули 3 і за підсумками сезону посів третє місце в особистому заліку.

Мік Шумахер, ще вчора забезпечив собі титул, стартував з другої позиції і відразу спробував атакувати Роберта, володаря поула, але учасник російської програми SMP Racing утримав лідерство і вже в перших поворотах зміг створити певний відрив, тоді як німцеві доводилося відбивати атаки Юрі Випса.

До речі, у Випса був шанс стати віце-чемпіоном, але для цього необхідно було піднятися на подіум, однак з надіями довелося розпрощатися після того, як його вже на першому колі вибив з траси Ральф Арон, інший естонський гонщик. Юрі проявив завидну завзятість, продовжив боротьбу і в підсумку фінішував десятим.

Шварцман ж поступово нарощував перевагу і в підсумку перетнув лінію фінішу на 10,5 секунд раніше, ніж Шумахер, якого протягом значної частини дистанції пресингував Алек Палоу, посів третє місце.

Вчора Роберт став кращим новачком чемпіонату, а в неділю здобув свою другу перемогу, що стало чудовим завершенням сезону для слухача Гоночної академії Ferrari.

Роберт Шварцман: «Гонка в основному складалася нормально. Мік стартував краще, ніж я, тому на самому початку боротьба була дуже щільною. Після цього я набрав хороший темп і зміг створити відрив від суперників. Також я повинен визнати, що гума на моїй машині була у кращому стані, ніж у Міка.

У підсумку я отримав задоволення від гонки, враження після такого насиченого уїк-енду відмінні. Ми виграли гонку, стали третіми в чемпіонаті – це чудово! Величезне спасибі SMP Racing, Гоночної академії Ferrari, спасибі всім, хто за мене вболівав!»

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *