Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Ф3: Шварцман стартує з поула в фіналі сезону

Share

Міку Шумахеру, лідерові особистого заліку європейської Формули 3, не вдасться стартувати з поула ні в одній з трьох гонок фінального етапу сезону, який в цей уїк-енд проходить в Хоккенхаймі.

Другу кваліфікацію на цій трасі виграв 18-річний естонський гонщик Юрі Віпс. Порядок старту у заключній гонці уїк-енду визначається за другим результатами, показаним гонщиками у другій кваліфікації, і поул дістався російському гонщику Роберту Шварцману, учаснику програми SMP Racing.

У підсумку Шумахер у другій гонці стартує з другої позиції – Шварцман, до речі, з третьої. А останню гонку сезону Мік почне другим – його машина розташується на стартовому полі слідом за машиною Роберта, який на цій стадії чемпіонату демонструє завидні швидкість і стабільність.

Втім, Роберт не претендує на титул в Формулі 3, займаючи 5-е місце в особистому заліку, а ось Ден Тиктум і Маркус Армстронг, як і раніше, входять до числа претендентів на перемогу в чемпіонаті. Однак Тиктум, головний суперник Шумахера, показав лише 15-й і 10-й результати, Армстронг два рази був 14-м

Щоб достроково забезпечити собі титул, Міку Шумахеру досить фінішувати в призовий десятці в першій гонці уїк-енду попереду Тиктума – за умови, що Армстронг займе будь-яке місце, крім першого.