Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Фернандо Алонсо: Удача була не на нашому боці

Share

Екіпаж Toyota №8, у складі якого в «6 годинах Фудзі» виступав Фернандо Алонсо разом з Себастьеном Буемі і Казукі Накаджимой посів друге місце на японському етапі чемпіонату світу з перегонів на витривалість (WEC), хоча стартував з поула, і ми про це розповідали.

Тим не менш, Алонсо, після фінішу ділячись враженнями з журналістами, оцінював підсумки уїк-енду більш-менш позитивно: «Це була хороша гонка, ми претендували на перемогу, але не змогли знайти правильний ритм, особливо після того, як ситуація на трасі змінилася після появи автомобіля безпеки і рестарту. Наша перевага в хвилину і 20 секунд було нейтралізовано, але в гонках таке буває. Нам просто не пощастило.

Машина вела себе не кращим чином, в швидких поворотах останнього сектора у нас були проблеми з-за сильної недостатньої обертальності. Гадаю, ці складності пов’язані з налаштуваннями, але до етапу в Шанхаї ми постараємося додати. В цілому нам не вистачило швидкості, щоб випередити наших напарників, які виступали на Toyota №7. Ми їх вітаємо, вони заслужили цю перемогу, бо були швидкі весь уїк-енд.

Але для Toyota все склалося чудово, адже команда завоювала переможний дубль і збільшила перевагу в чемпіонаті. Ми домінували у всіх гонках, але сьогодні SMP Racing і Rebellion, коли опинялися на вільній трасі, їхали практично так само швидко, як і ми. Виходить, що машини, які створювалися за кілька місяців, проходять кола з таким же часом, як Toyota, хоча наша машина вдосконалювалася протягом десяти років. Мені здається, це трохи несправедливо.

Але ми показуємо високі результати, оскільки практично ідеально проводимо гонки. Здорово, що в цьому сезоні у нас взагалі не було технічних проблем. І хоча сьогодні удача була не на нашому боці, я думаю, що коли все буде складатися нормально, ми зможемо перемагати. Все-таки з чотирьох гонок ми виграли три, тому повинні бути задоволеними».

Наступний етап WEC, «6 годин Shanghai», пройде 18 листопада.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *