Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Формула E: Гері Паффет виступить за Mercedes

Share

Колишній пілот DTM Гері Паффет підписав контракт з командою Формули E HWA Racelab, фактично представляє собою заводську команду Mercedes. В DTM чемпіон 2005 року Паффет протягом всієї своєї кар’єри також виступав за HWA і Mercedes.

Гері Паффет: «Я з нетерпінням чекаю виступів за HWA у п’ятому сезоні Формули E. Я міняю серію і машину в перший раз за 15 років. Це буде непросте завдання і для мене, і для команди. Більшість співробітників команди, як і я, переходить з DTM. Так що нам багато чому треба вчитися.

Спочатку, звичайно, буде нелегко, але ми готові і з нетерпінням чекаємо цього. Формула E – багатообіцяюча серія з великими перспективами. Здорово стати частиною цього проекту. Я бачив гонку в Марракеші на початку року і був вражений атмосферою. Вона абсолютно відрізнялася від DTM або чого-небудь ще, що я бачив раніше.

Ми повинні пристосуватися до нового формат і адаптувати наш підхід до гоночних уїк-ендах. Рівень пілотів і команд тут, безумовно, дуже високий».

Крім пілота, HWA Racelab також представила нову розмальовку машини. Саме шасі, VFE-05, поставляється Venturi Automobiles, тобто ідентичне тому, що використовує команда Venturi.

Хто стане напарником Паффета поки невідомо. Після відходу Mercedes DTM без роботи, крім Паффета, залишилися ще п’ять штутгартских пілотів. Крім того, під питанням контракти гонщиків молодіжної програми Mercedes, Джорджа Рассела і Естебана Вікна. Однак, за чутками, ніхто з них місця в HWA Racelab не отримає, так як за кермо в цій команді сяде Стоффель Вандорн.

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132453.html

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *