Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Герхард Бергер про жіночу гоночної серії W

Share

Ми розповідали про нової гоночної серії, призначеної спеціально для представниць прекрасної статі, яка стартує в 2019 році. Вже опублікований календар Серії W: шість її етапів будуть збігатися з гоночними уїк-ендами німецького кузовного чемпіонату DTM.

Герхард Бергер, колишній гонщик Формули 1, а нині один з керівників DTM, вважає, що це чудові новини.

«Я дуже радий, адже, по-моєму, ми всі вже років сто міркуємо про те, чому так мало жінок бере участь в гонках, і чому вони так рідко досягають успіху, – сказав австрієць. – Я так скажу: якщо ніхто не буде цим займатися, не почне такий проект з нуля, не буде навчати гонщиці, допомагати їм, створювати для них умови, то саме по собі нічого не станеться.

Немає сумнівів, серед дівчат є дуже швидкі гонщиці, і треба просто створити правильну середу, в якій вони могли б продемонструвати свої таланти. Гоночних серій багато – Формула 3, Формула 2 і т. д., але там виступають тільки хлопчаки. І нарешті з’явиться єдина якісна серія, де гонщиці зможуть змагатися один з одним, розвиватися, а там буде видно, може бути, через кілька років хтось із них зможе успішно виступати у Формулі 1».

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *