Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Гонки Формули E будуть транслюватися в Youtube

Share

Промоутери Формули E оголосили про підписання партнерської угоди з найпопулярнішим у світі відеохостингом YouTube. Починаючи з сезону 2018/2019 років гонки будуть транслюватися на цьому сайті у прямому ефірі.

До трансляцій планується залучати найбільш популярних стриммеров. Так, вести трансляцію буде відомий спортивний блогер Лоуренс Маккена, а на першому етапі до нього приєднається стриммер KSI, має майже 20 мільйонів передплатників.

Правда, більшість з них трансляцію побачити не зможуть, так як на перших порах доступ отримають лише британські користувачі сервісу. Однак у майбутньому організатори обіцяють розширити аудиторію до світової.

Лоуренс Маккена: «Мене дуже надихає те, що я стану частиною такого інноваційного проекту. Я впевнений, Формула E – найбільш передовою спорт з точки зору подачі аудиторії, і YouTube саме те місце, де це потрібно робити. Як власників прав, вони надходять розумно, дозволяючи творцям контенту та їх глядачам самим вирішувати, як споживати цей спорт. Їх віра в платформу і спільнота дуже важлива».

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *