Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Гоночні КАМАЗ і Mazda RX-8 зійшлися в парному дріфті

Share

Австрійський виробник газованої води є спонсором і російської команди «КАМАЗ-Майстер», і новозеландського пілота Пед Майка. Останній виступає на спеціально підготовленому купе Mazda RX-8, який спеціально для зйомок ролика привезли в Росію.

Машини зійшлися в парному заїзді, який поєднував у собі прийоми як з ралі-рейдів, так і з дріфту. Зйомки проходили в Росії, на території Кіровського заводу, де російський гоночний вантажівка відчував себе в своїй тарілці, а ось Mazda Пед Майка не тільки здавалася іграшкової, але й підстрибувала на нерівностях асфальту.

Цікаво, що максимальна потужність двох машин однакова — близько тисячі л. с. Але КАМАЗ в 8 разів важчий Мазди, не кажучи вже про габаритах. Новозеландець каже, що йому довелося серйозно попрацювати, щоб звикнути до того, що поруч з ним в дріфті рухається така махина.

«Ти повинен звикати до того, що пліч-о-пліч з тобою мчить машина таких розмірів і такої маси, у якої колесо вище моєї машини!» — каже Пед Майк.

Гоночные КАМАЗ и Mazda RX-8 сошлись в парном дрифте

Едуард Ніколаєв заявив, що у нього маса вражень від цієї «авантюри», яка, за його словами, довела, що гоночний КАМАЗ може показувати результати не тільки в пісках і дюнах.

Фото: Red Bull

Відео: YouTube

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *