Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Команда вибачилася перед Алонсо з-за упущеної перемоги

Share

Фернандо Алонсо незадоволений підсумками 6-годинної гонки в Шанхаї: його екіпаж мав усі шанси на перемогу і лідирував в гонці з 25-секундним перевагою над другою машиною команди Toyota. Але гонка проходила в складних погодних умовах, двічі переривалася червоними прапорами, і ще кілька разів на трасі з’являвся автомобіль безпеки.

Все це створювало хаос і суєту, з-за чого перевагу Toyota №8 було втрачено, хоча Алонсо все ще лідирував, проте на цьому труднощі не закінчилися. На стартовій прямій загорівся спортпрототип команди ByKolles, який пілотував Тому Диллман, і щоб маршали могли евакуювати машину і ліквідувати наслідки події, на трасу знову виїхав сейфті-кар.

У команді Toyota вирішили запросити на піт-стоп машину №7, оскільки в її баку залишалося зовсім мало палива. Toyota №8 згорнула в бокси колом пізніше, Себастьєн Буемі змінив Алонсо, але саме в цей час на старт-фінішній прямій йшли роботи, тому виїзд з піт-лейн був закритий. В результаті, коли Фернандо повернувся на трасу, він вже був 25 секундах позаду свого напарника Камуі Кобаяші.

Після Алонсо за кермо сів Казукі Накаджіма і почав поступово скорочувати відставання від машини №7, проте після аварії спортпрототипа №17 російської команди SMP Racing на трасі в черговий раз з’явився автомобіль безпеки.

У підсумку на вершину подіуму піднялися гонщики Toyota №7, що дозволило їм скоротити відставання від лідерів чемпіонату, своїх напарників по заводській команді японського концерну, до п’яти очок.

Іспанська преса пише, що в Toyota був запланований інший сценарій на цю гонку, і після фінішу керівник команди Роб Лепен змушений був виправдовуватися: «Машина №8 лідирувала, а машині №7 треба було їхати на піт-стоп, оскільки паливо вже закінчувалося. Тепер ми розуміємо, що допустили помилку, і треба було діяти інакше. Але в той момент ми вирішили, що машина №8 повинна залишитися на трасі, адже якщо б ми запросили на піт-стоп відразу обидві Toyota, а гонка була б зупинена червоними прапорами, ми б втратили перемогу.

Команда шкодує, що все так вийшло. Звичайно, ми приносимо вибачення, цього не повинно було статися, адже ми не хочемо створювати для одного з наших екіпажів більш сприятливі умови, але в той момент нам довелося приймати рішення.

Гонщики машини №8 прагнули до перемоги і незадоволені ситуацією, що склалася. У них є всі підстави для цього, адже вони добре виконували свою роботу. По ходу гонки ми вже розмовляли з Алонсо, після фінішу у нас як завжди відбудеться нарада. Фернандо дуже засмучений, і я можу його зрозуміти, бо він хотів перемогти».

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *