Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Маркелов: Гонки мені сподобалися

Share

У недільному спринті Артем Маркелов знову продемонстрував свої унікальні здібності по обгонам, але його прорив з 11 місця на старті зупинив дощ. В результаті він фінішував п’ятим.

Артем Маркелов (5-й): «Сьогодні я зробив усе, що міг, і отримав задоволення від обгонів, коли я обігнав Мері і відразу ж де Врієса – думаю, вони цього не очікували. У цей уїк-енд у нас було чимало проблем, але мені сподобалися гонки, як і перше тренування у складі Renault F1!»

Тадасуке Макино (11-й): «На перших колах я був прямо за Артемом, але потім він обігнав кілька машин, і я відстав. Позитивною стороною цього уїк-енду стала швидкість, яку я демонстрував з самого початку на невідомій мені трасі. В суботу я заробив очки у восьмий раз в цьому році, незважаючи на те, що вже на старті врізався в стіну. Це була важка робота, але я задоволений».

Світлана Стрельникова, керівник команди: «Артем знову продемонстрував вражаючі обгони, було б цікаво подивитися, яким би він став, якби не дощ. Позитивна сторона полягає в тому, що і Артем, і Тадасуке в цей уїк-енд заробили очки, але в цілому, думаю, якби не проблеми з електронікою і радіо, в цей уїк-енд ми були здатні кинути виклик лідерам».

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132215.html

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *