Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Маркелов: Відрізок на SuperSoft вийшов занадто довгим

Share

Хоча Артем Маркелов стартував в Сочі лише 19-м, а фінішував 11-м, він без всяких сумнівів став головним героєм домашньої гонки. Завдяки чудовому прориву і хорошої стратегії він вже до восьмого колі очолив пелотон і лідирував більше десяти кіл. Однак відмова радіозв’язку призвела до занадто раннього піт-стопу, до якого команда не була готова, а м’які шини не витримали всю решту до фінішу дистанцію…

Тадасуке Макино (10-й): «Після сьомого місця в кваліфікації я сподівався на сильну гонку і був дуже засмучений тим, що взяв участь у зіткненні відразу після старту: хтось зачепив Луку Гиотто в той момент, коли я перебував з зовнішньої сторони від нього.

Я був здивований тим, що зміг продовжити гонку, але машина виявилася пошкоджена, і неправильний баланс призвів до того, що шини зношувалися занадто швидко. В якийсь момент мені здалося, що я можу претендувати на восьме місце і в неділю стартувати з поула, але в кінці гонки мало що міг зробити».

Артем Маркелов (11-й): «Так як я стартував лише 19-м, то повинен був спробувати якусь іншу стратегію, і ми вирішили стартувати на більш жорстких шинах. Я отримав величезне задоволення від прориву і численних обгонів, що дозволили мені пробитися вперед, але потім відмовило радіо і розібратися в ситуації було нелегко.

Проблеми в комунікації призвели до втрати часу на піт-стопі, а відрізок на м’яких шинах виявився занадто довгим. Шкода, тому що по швидкості ми могли претендувати на більш високе місце, ніж 11-е».

Світлана Стрельникова, керівник команди: «Цей уїк-енд перетворився для Артема в низку проблем, але в проміжку між ними він виступав просто фантастично! За планом Артем повинен був залишатися на трасі ще п’ять кіл, але з-за проблем з радіо реалізувати його не вдалося. Якби все пройшло так, як ми запланували, то він міг зайняти четверте або п’яте місце.

Мені дуже шкода Тадасуке, тому що його блискучий виступ у кваліфікації пішло нанівець після перших метрів дистанції. Він добре впорався з пілотуванням пошкодженої машини, і хоча заслужив набагато більше, принаймні його зусилля були винагороджені очками».

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132177.html

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *