Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Маркелов: Я повністю виклалися в завтрашній гонці!

Share

У п’ятницю Артем Маркелов дебютував в офіційній сесії Гран Прі Формули 1, відпрацювавши у першому тренуванні, але в кваліфікації Формули 2 виступив невдало, показавши лише 19-е час. При цьому його менш досвідчений напарник домігся кращого для себе результату в сезоні.

Тадасуке Макино (7-й): «Машина весь день була швидка, я радий продемонструвати її швидкість в кваліфікації. Я вперше виступаю на Сочі Автодромі, на тренуванні показав шостий час, а в кваліфікації поступився цього результату лише одну позицію. З нетерпінням чекаю цікавої гонки!»

Артем Маркелов (19-й): «Неприємний момент. На домашній трасі ви завжди максимально викладаєтеся, але мене весь день переслідували проблеми.

Відмова DRS завжди обходиться дорого, тим більше, на довгих прямих у Сочі. Сподіваюся, що ми вирішимо цю проблему. Я повністю виклалися в завтрашній гонці, але мені знадобиться DRS!»

Світлана Стрельникова, керівник команди: «Насамперед, хочу привітати Тадасуке з вражаючим дебютом у Сочі.

Перше коло в гонці на цій трасі може супроводжуватися інцидентами, але будемо сподіватися, що для нас він пройде чисто.

Проблеми з машиною на очах своїх уболівальників засмутили Артема, але у нього неймовірний бойовий дух – він завжди буде боротися до кінця!»

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132135.html

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *