Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Мік Шумахер може виступити на Гран Прі Макао

Share

Кажуть, у Міка Шумахер є девіз, який в оригіналі звучить так: «Nach der Saison ist vor der Saison». Суть його в тому, що відразу після закінчення одного сезону починається підготовка до наступного. У минулий уїк-енд син семиразового чемпіона світу виграв свій перший титул в міжнародній серії, ставши кращим гонщиком європейської Формули 3 2018 року, і тепер йому належить вибрати найбільш правильний шлях для продовження кар’єри.

Але перш ніж перейти в який-небудь інший чемпіонат Мік, можливо, знову виступить на Гран Прі Макао – традиційній гонці, яка завершує сезон у Формулі-3 і збирає найкращих молодих пілотів зі всього світу.

«Макао – одна з моїх улюблених трас, і я з задоволенням там виступлю, – сказав Шумахер-молодший. – Вона зовсім не схожа на жодну іншу і унікальна тим, що машина там налаштовується на низький рівень притискної сили. Два кілометри ти їдеш на повному газу, а потім в кінці прямої треба вписатися в дуже крутий поворот, який ти завжди долаєш на межі або навіть переходиш його, намагаючись зберегти швидкість, і чиркаешь за відбійника. Все це мені дуже подобається».

У минулому році Мік фінішував 16-м на Гран Прі Макао; його батько виграв цю гонку в 1990-му, а дядько Ральф – в 1995-м. В цьому році популярна гонка пройде 18 листопада.

За словами Міка, зі своїми подальшими планами він визначиться в найближчі тижні.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *