Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Moscow Raceway: 10 років з початку будівництва траси

Share

Підмосковний автодром відзначив 10-річчя з моменту початку будівництва траси.

Закладка первого камня

У жовтні 2008 року поряд з селом Шелудьково зібралися чудові люди – пілот Формули-1 Девід Култхард, шоумен і гонщик Микола Фоменко, Герман Тільке, архітектор нових трас Формули-1″, що спроектувала і Moscow Raceway – для того, щоб відзначити початок будівництва першого автодрому найвищої міжнародної категорії в Росії.

Автодром був добудований і отримав всі необхідні для проведення гонок світового класу ліцензії в 2012 році, і з тих пір прийняв у своїх стінах чемпіонати світу з авто – і мотоперегонів, став одним з найпопулярніших місць для авто – і мотолюбителів, так що 14 жовтня 2018 року траса відсвяткувала невеликий ювілей, запросивши до себе в гості пілотів і дітей, підопічних благодійного фонду.

Роман Русинів (G-Drive Racing, European Le Mans Series), Віктор Шайтар (SMP Racing, European Le Mans Series), Тетяна Добриніна (AGTeam, СМП РСКГ) і Андрій Севастьянов (B-Tuning, РСКГ) спеціально прибули на Moscow Raceway, щоб стати водіями гоночних таксі для маленьких пасажирів.

Moscow Raceway: 10 років з початку будівництва траси

Машини були надані компанією RaceOnePro і гоночної командою B-Tuning. Всі гості отримали подарунки, насолодилися екскурсією в центр управління гонками і взяли участь в імпровізованому турнірі на гоночних симуляторах.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *