Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Роберт Шварцман: В Макао дуже важлива кваліфікація

Share

Ми писали про те, що Роберт Шварцман, бронзовий призер і кращий новачок завершився в минулий уїк-енд сезону європейської Формули 3, готується до виступу на Гран Прі Макао.

Ця гонка пройде в середині листопада на класичній міській трасі в колишньої португальської колонії, а нині особливого адміністративного району Китаю.

Роберт, учасник російської програми SMP Racing і слухач Гоночної академії Ferrari виступить за команду SJM Theodore Racing by PREMA, на рахунку якої багато успіхів у Макао – її пілоти вісім разів здобували перемогу у цих престижних молодіжних змаганнях.

«Траса в Макао дуже складна, я трохи їздив по ній на симуляторі і дивився відео, – зазначив Роберт Шварцман. – Вузька траса, досить слизька, зробити помилку легко, і її ціна буде високою, ймовірність розбити машину велика. Думаю, що це буде одна з найскладніших трас у моїй кар’єрі.

Якщо говорити про обгонах, то практично вони можливі тільки на прямій, в інших місцях буде складно «сунутися», дуже вузько. Тому кваліфікація дуже важлива. Не знаю, як оцінювати свої шанси: там буде інша гума, з якої я буду впевнено почувати себе в цій машині, і думаю, що якщо ми добре підготуємося, то результат буде».

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *