Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Роберт Шварцман здобув першу перемогу у Формулі 3!

Share

Роберт Шварцман здобув першу перемогу в європейській Формулі 3 – 19-річний російський пілот перервав серію успішних виступів Міка Шумахера і в заключній гонці уїк-енду на автодромі Red Bull Ring випередив свого німецького напарника по команді Prema.

Мік зайняв друге місце, Джонатан Абердейн – третє. Варто відзначити, що сьогоднішньому успіху Роберта передували п’ять подіумів поспіль, так що перемогу не можна назвати випадковою – це переконливий ознака прогресу і зростання гоночного майстерності.

Шумахер, який починав гонку з поула, непогано стартував, але Шварцман – ще краще і в першому повороті по внутрішній траєкторії випередив суперника. Мік спробував контратакувати, але йому це не вдалося, оскільки Роберт вміло оборонявся, контролював хід гонки, до шостого колі збільшивши відрив до однієї секунди, і зберігав першу позицію протягом усіх 25 кіл аж до картатого прапора.

За підсумками передостаннього етапу чемпіонату Мік збільшив свою перевагу над Деном Тиктумом, фінішував лише четвертим, до 49 очок. Роберт Шварцман, завдяки сьогоднішній перемозі, перемістився на п’яту сходинку особистого заліку. Враховуючи динаміку його результатів, можна очікувати, що в останніх трьох гонках він зможе піднятися ще вище, тим більше що не тільки четверте, але і третє місце цілком в межах досяжності.

Фінал сезону пройде в Хоккенхаймі 13-14 жовтня.

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132005.html

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *