Type to search

Tags:

Російський пілот Гоча виграв змагання з дрифту в Японії

Share

Виступав Георгій Чивчян (Гоча) на Nissan Silvia S15. Друге місце зайняв Ів Майєр з Швейцарії, третє — Чанатпон Кердпиам з Таїланду, повідомляє прес-служба ФІА. Проходив Міжконтинентальний кубок з дрифту 2018 в минулі вихідні (3 і 4 листопада) в Токіо (Японія). Організатором турніру виступила Міжнародна Федерація Автоспорту (FIA). Проводили турнір вдруге, раніше FIA не визнавала дрифт повноцінним автоспортом. У минулому році перемогу здобув японець Масато Кавабата, але на цей раз японські пілоти навіть не потрапили в першу трійку.

У змаганнях взяли участь три російських пілота — красноярці Георгій Чивчан і Аркадій Цареградцев (Nissan Skyline R34) та Ілля Федоров (Nissan S14 Silvia), яким дісталися 8-е і 10-е місця відповідно. Всього на змагання приїхали 24 пілота з 14 країн. Радує, що у фіналі Чивчян з великою перевагою переміг Майєра.

За підсумками FIA IDC 2018, Кубок світу з дрифту тепер їде в Росію.

Довідка

Дріфт — техніка проходження поворотів і вид автоспорту, що характеризуються використанням керованого заносу на максимально можливих для утримання на трасі швидкості і кута до траєкторії. Змагання проводяться на автомобілях із заднім приводом.