Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Шварцман: Я краще стартував, це був ключовий момент

Share

Ми писали про першу перемогу Роберта Шварцмана в європейській Формулі 3, але треба зробити суттєве доповнення: 19-річний пілот російської програми SMP Racing і слухач Гоночної академії Ferrari переміг в прекрасному стилі, продемонструвавши не тільки швидкість, але і майстерність, і неабиякі бійцівські якості.

Мік Шумахер здобув п’ять перемог поспіль, а також виграв кілька кваліфікацій, і цю гонку він теж починав з поула. Як визнав син семиразового чемпіона світу після фінішу, на старті він допустив помилку. Якщо це і так, вона була мінімальною – просто Роберт зміг краще розігнатися, і в перший поворот напарники по команді Prema входили практично одночасно, їх машини їхали паралельно один одному, але Шварцман був на внутрішній траєкторії, а це давало йому деяку перевагу.

Він так розташував свою машину на трасі, що Шумахер, який не хотів здаватися і загальмував надто пізно, опинився на лівому узбіччі за межами траси. Тим не менш, Мік, не знижуючи швидкості, відразу повернувся на траєкторію і продовжив боротьбу, яка на протязі всього першого кола була максимально напруженою. В одному з поворотів здавалося, що Шумахер зміг порівнятися з машиною Роберта, однак той оборонявся в міру агресивно, але при цьому коректно і не залишив супернику шансів. Здавалося, що Шварцман пілотував по-справжньому натхненно, адже він вже п’ять разів піднімався на подіум, і нарешті дочекався свого часу.

Шумахер якийсь час їхав за ним практично впритул, але потім трохи відстав – можливо, вирішивши не ризикувати, адже для нього було важливо збільшити відрив від Дена Тиктума. Британець же, хоч і відвоював 4-ту позицію в заключній гонці уїк-енду, сьогодні претендувати на більше не міг.

У підсумку Роберт перетнув лінію фінішу на 0,815 секунди раніше найближчого переслідувача, третє місце дісталося гонщику Motopark Джонанату Абердейну, а п’ятим картатий прапор побачив Маркус Армстронг, ще один представник команди Prema. Сьогоднішні результати достроково-за один етап до кінця сезону, забезпечили їй перемогу в командному заліку європейської Формули 3.

Роберт Шварцман: «Вигравши гонку, я відчуваю неймовірні емоції. Ми наполегливо працювали, щоб цього домогтися, і здолати Міка було непросто. Я краще стартував, і це стало ключовим моментом. Крім того, добре, що він мені залишив достатньо місця в першому повороті.

Після цього я увійшов в ритм і зміг утримати першу позицію до фінішу. Зрозуміло, величезну роль зіграла і команда, надавши мені відмінну машину. Я вітаю всіх в Prema з перемогою в командному заліку чемпіонату».

Команда Prema празднует победу в командном зачёте европейской Формулы 3

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132006.html

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *