Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Страшна аварія на Гран-Прі Макао. Болід злетів у повітря немов ракета

Share

Міська траса в Макао, де проходила престижна гонка, завжди відрізнялася підвищеною аварійністю: вузькі вулички, тісний перший поворот розташовують до масових завалах.

Але початок страшної аварії було покладено ще на прямій. Пілот команди Van Amersfoort Racing німкеня Софія Флерш помилилася при гальмуванні, допустила контакт з іншим болідом, після чого буквально злетіла в повітря, перелетіла огорожу і врізалася в спеціальну трибуну, на якій знаходилися фотографи.

В результаті гонка була зупинена, а в місцевий госпіталь доставлені п’ятеро постраждалих: два гонщика, два фотографа і один маршал траси. Всі вони перебували у свідомості. Пізніше з’ясувалося, що Софія Флерш отримала перелом хребта, але її життя поза небезпекою. Цікаво, але, незважаючи на серйозні травми, Флерш встигла заспокоїти своїх шанувальників через Twitter. Сьогодні Флерш чекає операція. Німкеня входить в молодіжну програму підтримки пілотів Mercedes-AMG.

Другий учасник аварії, пілот команди Team tom’s Шо Цубою, госпіталізований з болем в попереку і в даний час проходить обстеження. Маршал траси Чан Ча Ін отримав рани обличчя, перелом щелепи і травму верхньої частини черевної спинки. Фотограф Чен Вен Ванг отримав розрив печінки і спостерігається в лікарні, другий фотограф, Мінами Хіроюкі, — струс мозку.

Після ліквідації наслідків аварії гонка була відновлена. Переміг у ній пілот молодіжної програми Red Bull Ден Тиктум. Син Міхаеля Шумахера і чемпіон нинішнього сезону європейської Формули-3 Мік фінішував п’ятим, його партнер по команді Prema і кращий новачок сезону росіянин Роберт Шварцман закінчив гонку десятим.

Фото: Facebook

Відео: YouTube

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *