Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

У Формулі E сподіваються зацікавити Фернандо Алонсо

Share

В наступному році Фернандо Алонсо продовжить виступати в гонках на витривалість у складі заводської команди Toyota, але до кінця «суперсезона» в WEC залишиться лише три етапи, і завершиться він класичної 24-годинної гонки в Ле-Мане вже в середині червня. З іншими планами на 2019-й дворазовий чемпіон світу поки не визначився, а привабливих варіантів, пов’язаних з IndyCar, схоже, вже не залишилося.

Можливо, в цій ситуації він захоче більш уважно придивитися до Формули E – принаймні, організатори чемпіонату світу з перегонів на електромобілях на це сподіваються.

Алехандро Агаг, засновник і виконавчий директор Формули E – іспанець; в керівництві цієї серії, швидко набирає популярність, є й інші співвітчизники Алонсо, з якими у нього давні дружні та ділові зв’язки – не виключено, що цей фактор теж може зіграти свою роль.

«Вже якийсь час ми ведемо з Фернандо неформальні дружні бесіди, і він з нами завжди відвертий, – заявив офіційний представник Формули E. – Сподіваюся, він уважніше придивиться до нашого чемпіонату і побачить, що, в наших гонках дуже багато вирішує саме майстерність пілотів. Після цього він оцінить, наскільки йому це цікаво, і чи варто переходити у Формулу E.

Тільки від команд залежить, чи будуть вони намагатися роздобути такий талант, але двері в наш чемпіонат для нього завжди відкриті».

За Nissan e.dams у Формулі E виступає напарник Алонсо по заводській команді Toyota Себастьєн Буемі, і там утворилася вакансія, але у іспанця немає планів її зайняти. Після завершення кар’єри у Формулі-1 було б логічніше спокійно проаналізувати всі варіанти і вибрати оптимальний вже з прицілом на сезон 2020 року.

Черговий чемпіонат у Формулі E стартує в середині грудня в Саудівській Аравії.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *