Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

У Росії зняли фільм про дрифтерів

Share

Фільм оповідає про події минулого року, коли відбувся перший офіційний Кубок з дрифту FIA Intercontinental Drifting Cup 2017. Пройшов він з 30 вересня по 1 жовтня на острові Одайба в Токійському затоці Японії.

До того моменту дріфт не зізнавався Міжнародної автомобільної федерацією офіційним видом спорту, і всі чемпіонати з дрифту починаючи з 2000 року проводилися неофіційно. У 2017 році ситуація змінилася, дріфт визнали видом автоспорту, після чого був організований перший Кубок світу з дрифту в Токіо FIA Intercontinental Drifting Cup 2017. Участь у ньому взяли пілоти з 17 країн Азії, Європи, Північної Америки та Австралії, в тому числі два спортсмени з Росії — Георгій Чивчян і Аркадій Цареградцев.

В России сняли фильм про дрифтеровFIA Intercontinental Drifting Cup 2017

Тоді, рік тому, трапилося неймовірне. Те, чого ніхто не очікував: наш drifter Аркадій Цареградцев обійшов легендарного Масато Кавабату і в результаті за сумою балів посів перше місце.

Дріфт — це особлива техніка проходження поворотів, в керованому заносі, і чим більше швидкість і кут заносу, тим краще результат пілота. Цей видовищний вид спорту набирає популярність, збираючи повні трибуни глядачів. Особливо дрифт популярний на Далекому Сході, багато в чому завдяки трасі світового рівня «Приморське кільце», побудованої в рамках туристично-рекреаційного кластера групою компаній «Сумоторі».

У нашій колекції є три види незвичайного дріфту:

Фото: FIA

Відео: Youtube

Ви вже бачили наші найпопулярніші нові відео? Вони — тут.
А тут — наші найпопулярніші нові фотогалереї.

Підпишіться на автоновости на нашому каналі в Яндекс Дзен

Источник: http://www.zr.ru/content/news/914175-v-rossii-snyali-film-pro-drift/

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *