Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

У жінок з’явиться своя гоночна серія «W»

Share

Офіційно анонсована нова британська гоночна серія «W», створена виключно для жінок, яка зможе допомогти в пошуку талантів для потенційного переходу в ” Формулу-1.

Серію фінансує шотландський бізнесмен Шон Водсворт, в число акціонерів входять Девід Култхард і Едріан Ньюї. Гоночним директором став колишній менеджер McLaren Дейв Райан. Учасницям не знадобляться спонсори – їх будуть запрошувати за показаними результатами, так що на старт вийдуть найталановитіші. Планується виставити на старт 18-20 однакових машин на шасі Tatuus T-318 Formula 3 з 1,8-літровими турбомоторами Autotecnica Motori.

Катрін Бон Мюир, виконавчий директор серії: «Базовий принцип серії W – тверда впевненість у тому, що жінки можуть на рівних конкурувати з чоловіками в автоспорті.

Зараз у формульних серіях дуже мало жінок, але завдяки появі в 2019-му серії W їх кількість значно зросте. Гонщики серії W стануть світовими зірками, зразком для наслідування для жінок у всьому світі».

Девід Култхард
: «Щоб серйозно змінити результат, треба фундаментально змінити сам процес, і серія W стане цим фундаментом в пошуку нових талантів. Щоб стати успішним гонщиком, потрібні досвід, сміливість і гарне здоров’я, але для цього не обов’язково бути чоловіком».

Перший сезон серії «W» стартує у травні наступного року у Німеччині та складається з шести 30-хвилинних гонок на європейських трасах. Призовий фонд першого сезону – 1,5 мільйона доларів, з них переможець отримає 500 тисяч.

Источник: http://www.f1news.ru/news/autosport-132470.html

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *