Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Вандорн буде виступати у Формулі E за HWA Racelab

Share

Стоффель Вандорн переходить у Формулу E і стане напарником Гері Паффета за HWA Racelab – по суті це заводська команда Mercedes.

Стоффель Вандорн: «Мене запросили в HWA для участі в їхній програмі Формули E, і це велика честь. HWA – відмінна команда з довгою і успішної історією в автоспорті. Всі, з ким я вже встиг познайомитися тут, пристрасно люблять гонки.

Також мені приємно працювати разом з настільки досвідченим гонщиком, як Гері Паффет. Я впевнений, що по ходу сезону ми зможемо бути корисними один одному. Хоча ми всі новачки в цій серії, я не сумніваюся, що ми швидко освоимся. Легко не буде, але моя мета, зрозуміло, полягає в тому, щоб якомога швидше стати конкурентоспроможним і справити хороше враження».

Ульріх Фрітц, виконавчий директор HWA AG: «Стоффель демонстрував свої таланти і швидкість не тільки у Формулі-1, але також в серії GP2, де він виграв титул з великою перевагою.

Стоффель і Гері – новачки у Формулі E, але нашій команді в будь-якому випадку чекає дебют у цій електричної серії, так що нам разом належить багато чому навчитися. Але Паффет і Вандорн – прекрасні гонщики, у яких великий досвід виступів у Формулі 1 і DTM, обидва вміють працювати з інженерами, допомагаючи їм у справі доведення машини і пошуку тонких налаштувань.

Саме ці якості стануть в нагоді в нашому першому сезоні у Формулі E. Це вселяє впевненість у тому, що разом з нашими двома гонщиками ми готові до майбутніх випробувань».

Вже завтра, 16 жовтня, Вандорн і Паффет офіційно дебютує на тестах за кермом гоночних електромобілів HWA на іспанському автодромі імені Рікардо Тормо у Валенсії.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *