Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Веббер проїхав на Porsche 919 Hybrid по звичайним дорогам

Share

Вранці 25 жовтня два спорткара Porsche 919 Hybrid проїхали від науково-дослідного центру компанії в Вайсахе до її музею в Цуффенхаузене, щоб перетворитися там в історичні експонати.

Зробити 25-кілометровий шлях було довірено двох заводських пілотів Porsche, Марку Уебберу і Марку Либу, виступав на цих машинах в чемпіонаті світу з перегонів на витривалість (WEC).

Австралійський ветеран їхав на Porsche 919 Evo, на якій у квітні 2018 року був побитий попередній кваліфікаційний рекорд кола в Спа, встановлений на машині Формули 1. На аналогічному спортпрототипе класу LMP1 Веббер в 2015 році виграв титул в WEC.

«Це було шалене, але весела пригода! – прокоментував Марк. – Треба було стримувати спритність цього звіра на німецьких дорогах загального користування. У Porsche завжди придумують щось цікаве! Ця машина й роки, які я провів в чемпіонаті WEC, багато для мене значать. І для мене було великою честю доставити 919 Evo до місця стоянки».

На машинах 919 Hybrid гонщики заводської команди Porsche тричі виграли «24 години Ле-Мана» (зокрема, в 2015 році це вдалося Ніко Хюлкенбергу), а також завоювали 6 чемпіонських титулів в WEC (в особистому та командному заліках). Останніми досягненнями, що увійшли в історію знаменитого спорткара, стали рекорди кола в Спа і на Нюрбургринзі, встановлені в 2018 році.

У грудні в продажу з’явиться барвисте подарункове видання, присвячене цій машині – Легендарний Porsche 919 Hybrid Project. Книга вийде відразу на двох мовах, англійською і німецькою, і безумовно викличе інтерес у вболівальників і колекціонерів.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *