Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Вернь: Для гонщиків Ф1 є сенс переходити в Формулу E

Share

Жан-Ерік Вернь вперше готується до чергового сезону у Формулі E в ранзі чемпіона серії і, прогнозуючи розвиток подій в наступному році, він вважає, що суперництво стане більш гострим.

«Після того, як я став чемпіоном, для мене нічого не змінилося, – сказав 28-річний французький гонщик. – Попереду новий сезон, рахунок обнулився, і ми всі повинні починати спочатку. Судячи за підсумками тестів, все виглядають цілком конкурентоспроможним. Передбачаю, що сезон буде дуже складний, боротьба буде гострою. Думаю, загроза може виходити від будь-якого із суперників, але головна загроза – все-таки я сам. Якщо я допускаю помилку, то не отримую очок, і тут вже не настільки важливо, що роблять інші.

Я повинен зосередитися на своїй роботі, і з нею треба впоратися як можна краще. Тоді все піде нормально – в залежності від того, наскільки вдалою буде моя машина. У нас дуже серйозні суперники, а розстановку сил ми поки не знаємо, тому важливо від гонки до гонки покращувати машину і намагатися по ходу сезону уникати помилок – гадаю, треба поставити перед собою таку мету. Я не готовий говорити, що хочу перемогти або задовольнятися другим місцем».

Вернь, виступаючи за китайську команду Techeetah, в минулому сезоні здобув чотири перемоги, шість разів піднімався на подіум, і у нього не було ні єдиного сходу. Сезон 2018-2019 роках починається в грудні, і на старт вийдуть нові команди, так і нові гонщики, серед яких такі професіонали, як Гері Паффет, тільки що виграв титул в DTM, Стоффель Вандорн (обидва будуть виступати за HWA Racelab – по суті, це заводська команда Mercedes) і Феліпе Маса (Venturi).

«Приємно бачити, що у Формулу E приходять нові гонщики, – вважає Вернь. – Раніше з Формули 1 пілоти переходили в гонки на витривалість або DTM, але тепер у нас буде виступати чемпіон цієї серії, а також кілька хороших гонщиків Формули 1, і це дуже добре. Коли я тільки прийшов у цей чемпіонат (у 2014 році), Формула E була не такою, як зараз, коли майже всі команди отримали заводську підтримку, так що для гонщиків Ф1 є сенс вибирати наш чемпіонат».

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *