Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Відео: Александер Россі ледь не потрапив у велику аварію

Share

Американець Александер Россі, екс-пілот Формули-1″, що нині виступає в серії IndyCar і в 2016 році виграв Indy 500, дивом уникнув досить великих неприємностей на трасі знаменитої позашляхової гонки Baja 1000, яка в цей уїк-енд проходить в Мексиці.

Сезон в заокеанських кільцевих гонках завершився, але Россі вирішив спробувати свої сили в новій дисципліні, сівши за кермо спеціально підготовленого гоночного пікапа Honda Baja Ridgeline. У складі екіпажу також виступають досвідчені майстри гонок по бездоріжжю Джефф Проктор і Джонні Кемпбелл.

Проте вчора Александер ледь не потрапив в серйозну халепу, коли його Honda на величезній швидкості мчала по горбкуватому ділянці траси, підстрибнула на черговому перевалі, але в цей момент назустріч рухався інший автомобіль.

На щастя, зіткнення не сталося, але машина Россі пролетіла на такій відстані від зустрічного джипа, що знесла його праве бокове дзеркало.

Втім, як потім розповідав Александер, сам він нічого не встиг зрозуміти і усвідомив, що сталося, лише коли побачив це аматорське відео, викладене кимось з уболівальників в соціальних мережах.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *