Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Вихованець Росберга виграв чемпіонат світу з картингу

Share

В кінці квітня Ніко Росберг відкрив свою гоночну школу в картингу, Rosberg Young Drivers Academy. А через півроку один з його вихованців, 18-річний італієць Лоренцо Трависонутто, здобув гучну перемогу, вигравши чемпіонат світу з картингу.

Другий підопічний Росберга і Діно Кьезы, 13-річний Тейлор Барнард, теж не загубився – в юніорському заліку чемпіонату світу, в якому брали участь 113 гонщиків, він зайняв четверте місце. Обидва пілота в картингу виступають за команду Ніко – Rosberg Racing, яку підтримує Petronas.

Ніко Росберг: «Це був неймовірний момент, який підтвердив, що ми взяли правильний курс. Картинг – те, з чого все починається в автоспорті. Перемога в чемпіонаті світу має величезне значення, тому що це дуже складне змагання, молоді гонщики звалюють на свої плечі величезну навантаження. Це справжня еліта картингу. Що стосується Лоренцо, то він відпрацював приголомшливо і провів гонку як справжній чемпіон!

Я також повинен привітати Тейлора Барнарда, який поки ще дуже молодий. По ходу першого року Junior він продемонстрував свій талант, вигравши кваліфікацію незважаючи на складні погодні умови і фінішувавши у фіналі четвертим, в кроці від подіуму. В 2019-му до нього буде прикута пильна увага.

Це чудовий момент для Rosberg Racing і Гоночної академії, яку я запустив на початку сезону. Разом з Діно Кьезой, який був моїм менеджером в ті роки, коли я сам виступав у картингу, ми змогли реалізувати перевагу, створене нашими партнерами: Petronas, шасі Kart Republic і двигунів Parilla».