Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

WEC: Алонсо швидше за всіх на тренуваннях у Фудзі

Share

Пілоти заводської команди Toyota очолили протокол тренувань, що передують «6 години Фудзі» – чергового етапу чемпіонату світу з перегонів на витривалість.

Кращий час дня залишилося за екіпажем машини №8, на якій виступають Себастьєн Буемі, Казукі Накаджіма і Фернандо Алонсо. Найшвидший круг на тренуваннях проїхав саме іспанець, показавши результат 1 хв. 23,973 секунди.

Тренування починалися на мокрій після ранкового дощу трасі, але асфальт поступово підсихав, і друга сесія пройшла при більш-менш нормальній погоді. Всього два екіпажі Toyota проїхали на тренуваннях 146 кіл без яких-небудь технічних проблем і тепер готуються до суботньої кваліфікації.

«День пройшов непогано, хоча через жовтих і червоних прапорів ми проїхали трохи менше кіл, ніж хотілося, тим більше для мене це перший досвід виступів на Фудзі за кермом машини WEC, – прокоментував Алонсо. – Ми добре попрацювали над балансом, займалися пошуком тонких налаштувань, але в цілому машина поводиться відмінно, так що я задоволений тим, як все складається. Сподіваюся, завтрашній день теж пройде без ускладнень».

Непогано відпрацював на тренуваннях і екіпаж SMP Racing у складі Михайла Альошина, Віталія Петрова і Дженсона Баттона, який показав третій час. Другий екіпаж російської команди, в якому виступають Єгор Оруджев, Матевос Ісаакян і Стефан Сарразен, зайняв п’яту сходинку протоколу п’ятниці. Гонщики SMP Racing виступають в категорії LMP1 на спортпрототипах BR1.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *