Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

WEC: Команда Патріка Демпсі дискваліфікована

Share

Стюарди, які працюють на «6 годин Shanghai», прийняли рішення про анулювання результатів команди Dempsey Proton Racing, показаних нею на 4-му етапі чемпіонату світу з перегонів на витривалість, який відбувся 14 жовтня на японському автодромі Фудзі, а також позбавили її всіх очок, зароблених у цьому сезоні.

Команда, що належить відомому американському акторові Патрік Демпсі, в останні роки досить непогано виступає в WEC, але в Японії з’ясувалося, що вона порушила відразу кілька статей Міжнародного спортивного кодексу.

Було встановлено, що системи телеметрії, які використовує команда, передавали фальшиву інформацію, в результаті чого її звинуватили в шахрайстві і небажанні співпрацювати з розслідуванням, організованим FIA. Суть в тому, що в програмний код пристрою реєстрації даних були навмисно внесені зміни, в результаті чого система відправляла FIA спотворені дані про час дозаправки, збільшуючи його на дві секунди.

Представники команди були викликані до стюардам, де вони не заперечували висунуті звинувачення, проте відмовилися давати докладні пояснення.

У суботу було оприлюднено рішення стюардів:

1. Команда дискваліфікована з «6 годин Фудзі».

2. Позбавлена всіх очок, набраних з початку Суперсезона WEC 2018-2019 роках на всіх етапах, які передували гонці в Фудзі.

3. У разі, якщо FIA вважатимуть за необхідне застосувати додаткові санкції, подальшою долею команди займеться американська федерація ASN, що видала їй ліцензію.

У Dempsey Proton Racing вже заявили про намір оскаржити сьогоднішнє рішення.

Команда виступає в класі LMGTE Am на двох машинах Porsche 911 RSR.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *