Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

WEC: Машини Toyota стартують у Фудзі з першого ряду

Share

Кваліфікація, котра визначала порядок старту в 6 годин Фудзі», підтвердила швидкість машин заводської команди Toyota, однак поул дістався екіпажу №7. Помилка, допущена Себастьеном Буемі, дозволила вийти вперед його напарникам, Хосе-Марія Лопес і Камуі Кобаяші.

Середній результат цих двох гонщиків, які змінювали один одного за кермом Toyota №7, опинився на рівні 1 хв. 23,557 секунди, що на 0,091 краще, ніж кваліфікаційний показник Буемі і Фернандо Алонсо. Для екіпажу Лопеса/Кобаяші/Конвея це перший поул у сезоні.

До речі, на початку кваліфікації, коли свої спроби здійснювали Лопес і Алонсо, іспанський гонщик був швидше, але потім його змінив Буемі і на своєму швидкому колі допустив помилку, виїхавши за межі траси, після чого йому довелося повернутися в бокси. Потім він спробував поліпшити результат, але в підсумку швидкість екіпажу машини №8 виявилася трохи вищою, ніж у напарників.

У будь-якому випадку представники Toyota займуть весь перший ряд на старті завтрашньої 6-годинної гонки на Fuji Speedway. З 3-ї та 4-ї позицій стартують екіпажі команди Rebellion Racing, а спортпрототипи класу LMP1 російської команди SMP Racing почнуть гонку з 5-ї і 6-ї позицій, причому Єгор Оруджев і Стефан Сарразен випередили своїх напарників, Дженсона Баттона і Віталія Петрова.

У класі LMP2 швидше за всіх свої круги по японській трасі гонщики проїхали DragonSpeed Ентоні Девідсон і Роберто Гонзалес, що випередили суперників з DC Racing, команди Джекі Чана.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *