Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

WEC: Переможний дубль Toyota в Шанхаї і перший подіум SMP

Share

Екіпажі Toyota першими перетнули лінію фінішу 6-годинної гонки в Шанхаї, яка проходила у складних дощових умовах, і перемога дісталася пілотам, що виступають на спортпрототипе №7 – Камуї Кобаяші, Майку Конвею і Хосе-Марії Лопесу.

Другими фінішували їх напарники Фернандо Алонсо, Казукі Накаджіма і Себастьєн Буемі: екіпажу Toyota №8 не пощастило в середній фазі гонки, він втратив час в період, коли на трасі знаходився автомобіль безпеки.

Але третє місце в класі LMP1 і відповідно в абсолютному заліку посів екіпаж російської команди SMP Racing, в якому на спортпрототипе BR1 виступають Михайло Альошин, Віталій Петров і Дженсон Баттон. Це їх перший подіум в Суперсезоне 2018-2019 рр ..

Экипаж SMP Racing №11 на трассе в Шанхае

У категорії LMP2 перемогу на домашній трасі здобув екіпаж команди Джекі Чана DC Racing у складі Хо-Пін Туна, Габріеля Обрі і Стефана Рикельми. З представників класу LMPGTE Pro першими фінішував данський дует, що складається з Нікі Тиима і Марко Соренсена – це перша перемога в сезоні гонщиків, які виступають на Aston Martin.

У LMGTE Am відзначилися гонщики команди Dempsey Proton Racing Метт Кемпбелл, Жюльєн Андлауэр і Крістіан Рід.