Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

WEC: Результати кваліфікації у Фудзі переглянуті

Share

Ми писали про те, що перемога в кваліфікації напередодні «6 годин Фудзі» дісталася екіпажу Toyota, який виступає під №7, проте незабаром після завершення сесії стюарди прийняли рішення про анулювання цього результату.

Як з’ясувалося, під час кваліфікації Хосе Марія Лопес перевищив швидкість на піт-лейн, тому показані їм результати проходження кіл були визнані недійсними – отже, поул дістався екіпажу Toyota №8, у складі якого виступають Себастьєн Буемі, Казукі Накаджіма і Фернандо Алонсо.

Це також означає, що друга машина заводської команди японського концерну буде переміщена на останній ряд стартового поля. Відповідно екіпажі російської SMP Racing піднялися на одну сходинку вгору і в завтрашній 6-годинній гонці будуть стартувати з 4-ї і 5-ї позицій.

«На жаль, команда, показавши два кращих результату в кваліфікації, позбулася цього дубля, і нам шкода Майка Конвея, Камуї Кобаяші і Хосе-Марію-Лопеса, – прокоментував Алонсо. – Наш екіпаж у якийсь момент був найшвидшим, але потім ми втратили поул з-за того, що були порушені межі траси, проте тепер знову опинилися на поуле.

В неділю чекає довга гонка, причому, як ми бачимо, LMP1 команди, які виступають на спортпрототипах з негибридными силовими установками, дуже близькі до нас за наслідками, але ми рішуче налаштовані на перемогу на домашній для Toyota трасі».

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *