Бригадні автомобілі: найкращий транспорт енергетиків

Зараз функціонування енергетичних компаній в Україні – як ніколи актуальна тема. Для забезпечення більш-менш комфортного життя звичайних громадян потрібно купити бригадні автомобілі, які доставлять енергетиків на зруйновані терористами об’єкти для проведення відновлювальних робіт.

Спеціальні бригадні автомобілі, які купують на сайті RHINOTT.COM.UA, потрібні для таких цілей:

  • ліквідація аварійних ситуацій;
  • ремонтні роботи на енергооб’єктах;
  • сервісне обслуговування станцій і ліній електропередач.

У народі подібна техніка також іменується вахтовими автомобілями або автобусами. З назви стає зрозуміло, що її суть – доставка вахтовим способом співробітників на місце виконання ремонтних робіт.

Конструкція бригадних автомобілів

Ці машини зовні нагадують великі фургони. Усередині кузова створено комфортні умови для персоналу. У кабіні поруч із водієм також є одне-два місця, які зазвичай займають керівники бригад.

Зазвичай у салоні може перебувати від шести до десяти співробітників. Щоб у дорозі не було дискомфорту, бригадні автомобілі оснащуються зручними м’якими сидіннями і відкидними столиками. Також є шафи для зберігання одягу, кухонний інвентар, умивальник та інші зручності.

Окремо від пасажирського салону передбачено вантажний відсік для робочого обладнання та інструментів. Зовні розташовуються балони з киснем і пропаном. Є і перевізна міні-електростанція (генератор), який дає змогу проводити роботи навіть за відсутності електрики на об’єкті. Крім того, бригадні автомобілі оснащуються тяговою лебідкою, яка розміщена в передній частині машини.

Вартість бригадного автомобіля в Україні

Ціна бригадних автомобілів залежить від двох основних чинників:

  1. Конфігурація. Продаються вахтовки з різною площею пасажирського і вантажного відділу. Також ціна залежить від наявності всередині меблів та інших зручностей.
  2. Шасі. Кузов бригадних автомобілів встановлюється на шасі різних виробників вантажної техніки. Вони відрізняються колісною формулою (повнопривідні або стандартна база), потужністю двигуна і масою. Більшість українських енергетичних компаній віддають перевагу вітчизняним брендам – по-перше, вони набагато дешевші, по-друге, відмінно пристосовані до робіт у суворих умовах.